04 Eki 2020

KSSP2020

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Bölgesel Çevre Merkezi (REC) Türkiye ve UN SDSN Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen Kurumsal Sürdürülebilirlik Sertifika Programı (KSSP) 13. Yıl 2. Dönemi başvuruya açıldı.

17 Kasım – 22 Aralık 2020 tarihleri arasında ikinci kez çevrimiçi olarak  düzenlenecek program, kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ilgili ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlıyor. Program, işletmelerin sürdürülebilirlik, çevre, Ar-Ge, kurumsal iletişim ve strateji gibi farklı alanlarında çalışan uzman ve karar vericilerin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunuyor. KSSP, kurumsal sürdürülebilirlik konusunda özel sektörün ihtiyacına yönelik bilgi ve tecrübe paylaşım platformu sunarken kişisel gelişime katkı sağlıyor.

Programa katılım için son başvuru tarihi 16 Kasım 2020.

BÜYEM,  REC Türkiye ve UN SDSN Türkiye tarafından özel sektör profesyonelleri için tasarlanan KSSP, kurum temsilcilerinin öncülüğü ile sürdürülebilirlik vizyonunu kurumların stratejilerine yansıtmasını hedeflemektedir. KSSP, kurumların sürdürülebilirlik çalışmalarının yaygınlaştırılmasını sağlamak için çalışanların konuyla ayrıntılı bilgilendirilerek mesleki gelişimine destek verilmesini amaçlamaktadır. Program, Büyük işletmelerin sürdürülebilirlik konusundaki karar vericilerinin katılımı ile kurumların itibarlarını geliştirmeleri için çok önemli fırsatlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın